Zapytanie ofertowe – Szkolenia ISO 27001

Pracownia Biobank Uniwersytetu Łódzkiego, w związku z realizacją projektu pt. „Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego – charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl” nr projektu: POPC.02.03.01-00-0012/17, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zwraca się z zapytaniem ofertowym o cenę proponowanej przez Państwa firmę dostawy:

1. Zamawiający:

Uniwersytet Łódzki Pracownia Biobank ul. Pilarskiego 14/16 90-237 Łódź

NIP: 724 – 000 – 32 – 43

1. Przedmiot zamówienia:

Usługa szkoleniowa obejmująca, min. 12 godzin szkolenia z zakresu

Wdrażania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001:2017 i obejmować następujące obszary:

• Znaczenie bezpieczeństwa informacji dla organizacji
  • Struktura ISO 27001:2017
  • Dokumentacja systemu
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Identyfikacja zagrożeń i podatności
  • Zabezpieczenia
  • Auditowanie systemu
  1. Oferta powinna zawierać:
  • dane rejestrowe i teleadresowe oferenta
  • datę sporządzenia oferty
  • cenę netto i brutto przedmiotu zamówienia w PLN
  • minimalny preferowany termin ważności oferty 30 dni roboczych od ostatecznego terminu składania ofert
  • termin płatności (minimalny termin płatności: 21 dni od daty otrzymania faktury oraz odbioru dostawy)
  • proponowaną lokalizację szkolenia
  1. Sposób złożenia oferty:

Oferta powinna zostać przesłana w formie elektronicznej na adres: blazej.marciniak@biol.uni.lodz.pl. Termin składania ofert upływa w dniu 20.02.2020 o godzinie 17:00. Osoba do kontaktu Błażej Marciniak, tel.: 42 6655702.

1. Przy wyborze oferty brany będzie pod uwagę następujący czynnik: cena netto.

Firma, która przedstawi najkorzystniejszą ofertę zostanie powiadomiona o wynikach postępowania bezpośrednio przez zamawiającego poprzez złożenie zamówienia. Pozostałe firmy biorące udział
w postępowaniu będą mogły się dowiedzieć o jego wynikach od dnia 24.02.2020 r. poprzez kontakt
z biurem projektu.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość do unieważnienia zapytania.