Zapytanie ofertowe – przygotowanie zajęć w szkołach

Pracownia Biobank Uniwersytetu Łódzkiego, w związku z realizacją projektu pt. „Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego – charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl” nr projektu: POPC.02.03.01-00-0012/17 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, zwraca się z zapytaniem ofertowym o cenę proponowanych przez Państwa/Państwa firmę dostaw/usług:

1. Zamawiający:
    Uniwersytet Łódzki Pracownia Biobank ul. Pilarskiego 14/16 90-237 Łódź
    NIP: 724 – 000 – 32 – 43

2. Przedmiot zamówienia:
    Przygotowanie koncepcji i konspektu zajęć dla uczniów klas 4-8 dotyczących genetyki człowieka, biobankowania. Po za wiedzą teoretyczną zajęcia powinny obejmować również część eksperymentalną wykonywaną przez młodzież, celem zajęć po za przekazaną wiedzą i zajęciami praktycznymi będzie promocja projektu.

3. Oferta powinna zawierać:
    –    dane rejestrowe i teleadresowe oferenta
    –    zakres cenowy netto i brutto przedmiotu zamówienia w PLN
    –    termin realizacji zamówienia (preferowany maksymalny termin realizacji to 2 tygodnie od złożenia zamówienia)
    –    minimalny preferowany termin ważności oferty 30 dni roboczych od ostatecznego terminu składania ofert
    –    termin płatności (minimalny termin płatności: 14 dni od daty otrzymania faktury oraz odbioru prac)

4. Sposób złożenia oferty:
    Oferta zawierająca datę jej sporządzenia powinna zostać przesłana w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź listownie lub dostarczona osobiście na adres biura projektu: Pracownia Biobank UŁ, ul Pilarskiego 14/16, 90-237 Łódź. W przypadku ofert składanych listownie bądź osobiście datą złożenia oferty będzie data jej wpłynięcia do biura projektu.
    Termin składania ofert upływa w dniu 7 stycznia 2020r. o godz. 15.30 Osoba do kontaktów Błażej Marciniak tel.: 426655702.

5. Przy wyborze oferty brany będzie pod uwagę następujący czynnik: Cena netto
    W ramach postępowania oferty cząstkowe, bądź wariantowe nie będą brane pod uwagę.
    Firma, która przedstawi najkorzystniejszą ofertę zostanie powiadomiona o wynikach postępowania bezpośrednio przez zamawiającego poprzez złożenie zamówienia. Pozostałe firmy biorące udział w postępowaniu będą mogły się dowiedzieć o jego wynikach od dnia 14 stycznia 2020 r. poprzez kontakt z biurem projektu.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość do unieważnienia zapytania w dowolnym momencie postępowania.